Bajóti Mindszenty József Katolikus Óvoda

HOLCIM 2017.
HOLCIM 2016.
Most nem nyertünk, de jövőre - ha még lehet - újra megpróbáljuk. Köszönjük a szülői felajánlásokat, a munkára remélhetőleg 2017-ben is szükség lesz.
 2015. június 12-én ünnepélyes keretek között átvettük a Holcim támogatásáról szóló okiratot.

A dm Nap Gyermekei Pályázat is sikeres volt számunkra. Igaz, hogy nem nyertünk családi napot, de a közelgő nyárra való tekintettel örülünk a naptejeknek csakúgy, mint a társasjátékoknak és kifestőknek, rejtvényfüzeteknek. Köszönjük meg gyermekeinknek, akik az ötlettől a kifestésig tevékeny részesei voltak a pályázati műnek. Csak a feliratozás és beküldés volt felnőtt munka.

"Tisztelt Óvodavezető!

Örömmel értesítjük, hogy a dm Nap gyermekei Pályázaton jelentkezésük
pozitív elbírálásra került, így Önök is részesülhetnek a dm napvédő
termékeiből, és oktató anyagaiból, melyet 2015. május 20-ig
futárszolgálattal juttatunk el Önhöz. A támogatás tartalma:

-          50 db naptej

-          3 db „A Nap gyermekei” társasjáték

-          75 db kifestő- és rejtvény füzet

A jelentkezési lapon megadott csoportszámnak megfelelő darabszámú
társasjátékot és a megadott gyereklétszámnak megfelelő foglalkoztató
füzetet juttatunk el Önökhöz.

A pontos időpont leegyeztetésével kapcsolatban munkatársaink hamarosan
telefonon felveszik Önnel a kapcsolatot.

Örömünkre szolgál, hogy számos nagyon kedves, kreatív és értékes mesét
küldtek be a jelentkező óvodák. Beküldött meséjük is ilyen volt, azonban
a Családi napot sajnos nem az Önök óvodája nyerte.

Üdvözlettel,

dm Nap Gyermekei Pályázat szervezői"

Íme a mű. Tóni vándorútja címmel:

A "hajtogatós mesekönyv" már használatban van az oviban.

A nyeremény.
Csoportonként egy társasjáték, gyermekenként egy naptej (30-as faktor) és egy kifestő. Természetesen tartalékot is képeztünk a "következő generációnak".
Nyertünk a Holcim a Cementgyári Mikrotérség Fejlesztéséért Alapítvány pályázatán 1 400 000 Ft-ot!
Más dolgunk már nincs is, mint a játékok fogadó felületeit kialakítani. KÖZÖSEN! Apukák, Anyukák, Testvérek, Segítők..., szóval a FALU. Az eszközök EU szabvány szerinti telepítése ránk vár. Részletes telepítési terv birtokában célzott segítséget kérünk. Ásás, betonozás, ütéscsillapító réteg kialakítása. Az elnyert összegből minden játékot meg tudunk venni, a hozzá tartozó biztonsági kiegészítőkkel együtt. Közös munkával a következő oktatási év elején ünnepélyesen át is tudjuk adni használóinak, gyermekeinknek. Aki bármiben tud segíteni, kérem jelezze az oviban. Rövidesen indul a kivitelezés.
Óvodavezetői pályázat